גרסת המובייל והטאבלט של האתר תעלה בימים הקרובים, לבינתיים אנו ממליצים להיכנס לאתר ממחשב שולחני או נייד.

ירושלים במלוא הדרה

משרד מכירות רח’ קינג דיוויד 16, ירושלים
טל׳ 972-2-502-5502
פקס 972-2-532-3532
OFFICE@JERUSALEMESTATES.COM

EN

מדיה וקישורים

חנוכה שמח! חודש טבת

כותרות העיתונים בכל העולם אשר בישרו על הכרה בינלאומית בקשר העמוק והשייכות של עם ישראל לירושלים, הגיעו ממש בתקופת ימי החנוכה, ימים של  הלל והודאה על הניסים שעשה הקב"ה לאבותינו בימים ההם בזמן הזה, ובכל בתי ישראל עולה זכרון הגבורה והקדושה אשר ראתה עיר הקודש והמקדש לפני אלפיים שנה.

המשך קריאה >>

חודש כסליו - העבודות בעיצומן

חודש טוב,

מי שעובר בימים אלו ברחוב  מלכי ישראל הסמוך למתחם שנלר לא יכול להתעלם משלושת המנופים הגבוהים עליהם מתנוססים השלטים 'גרוזלם אסטייטס' המניעים את העבודה במרץ רב ומקדמים את בניית קומות המגורים הראשונות כפי שתוכלו לראות בתמונות.

המשך קריאה >>

חודש חשוון - מסכמים תקופת חגים מוצלחת

עם סיומה של תקופת החגים הנעלית ותחילתה של שגרת חורף מבורכת, אנו שמחים לשלוח את העדכון החודשי אודות הנעשה והמתפתח בג'רוזלם אסטייטס.

בחגי תשרי אשר עברו עלינו לטובה ניכרה השנה בירושלים תנועה ערה במיוחד של יהודים מהארץ ומהעולם אשר באו להתבשם מאוירה המיוחד של ירושלים עיה"ק, אשר מגיעה בימים קדושים אלו אל שיאה הרוחני באוירת הוד וקדושה אשר כמוה אין בכל העולם כולו.

המשך קריאה >>

חודש תשרי - מתקדמים בבנייה וביקור מהנדס העיר ירושלים

עם סיומה של שנה פוריה ומלאה בעשייה ותחילתה של שנה חדשה, אנו שמחים לשלוח עדכון נוסף אודות התקדמות בשטח בפרויקט ג'רוזלם אסטייטס.

המשך קריאה >>

חודש אלול - עולים שלב ופותחים שלב

כשותפים לדרך ולחזון בהקמת מיזם היוקרה ההיסטורי בירושלים, אנו ממשיכים לעדכן אתכם אודות התקדמות בשטח.

בחודש האחרון נערך טקס הענקת תעודת איכות מקצועית מהחברה היזמית למר רועי גילת מהנדס חברת הביצוע ד. דניאל ומר אפרים כהנא מנהל הפרויקט ג'רוזלם אסטייטס "על עמידה ביעדים והקדמת לוחות זמנים מתוך חתירה למצוינות, מקצועיות מוקפדת ואיכות בלתי מתפשרת" התעודה משקפת נכון את הכבוד שיש לנו על המקצועיות והעמידה בלוח הזמנים בלי פשרות.

המשך קריאה >>

חודש אב - עולים שלב ופותחים שלב

באירוע פנימי במתחם שנלר חגגנו את התקדמות הבניה היתר הבניה וההתפתחויות החדשות בג’רוזלם אסטייטס. ציינו את היציאה משלב הקרקע לעבר מפלס מלכי ישראל.

באירוע פנימי בלב מתחם שנלר, התכנסנו למרגלות הבניין ההיסטורי הראשי, והתחושה של כולנו היתה כי אנחנו עושים כאן היסטוריה של ממש.
המשך קריאה >>

חודש תמוז - קיץ בריא ומוצלח

כשותפים לדרך ולחזון בהקמת מיזם היוקרה ההיסטורי בירושלים, אנו ממשיכים לעדכן אתכם אודות התקדמות בשטח.
בחודשים האחרונים נעשתה התקדמות משמעותית בבנייה בפועל. המבקר כיום במתחם יכול לראות את קומות המרתף עומדות על תילם.
גם בקומות אלו אשר יכילו רק את החניות והמחסנים של ג’רוזלם אסטייטס ניתן כבר לראות בעין מקצועית, רמת בנייה ואיכות יוצאת דופן בתכנון ובניית השלד ועמודי התמיכה. כי אקסקלוסיביות אמיתית מתחילה כבר מהיסוד.
כעת יצקנו את הקומה האחרונה מבין קומות המרתף, במפלס רחוב מלכי ישראל.

המשך קריאה >>

חודש אייר - חלום שמתגשם!

רצינו לחלוק איתכם יחד את ההתרגשות הממלאה אותנו, בראותינו את חלום ג’רוזלם אסטייטס מתחיל לקרום עור וגידים. בימים אלו בהם מגיעים רבבות אלפי יהודים מחו”ל לאה”ק על מנת לשהות בארץ ולזכות לעלות מירונה ביום הקדוש – ל”ג בעומר – ניכרת תכונה מרגשת גם באיזור מרכז ירושלים, שכונות מקור ברוך וגאולה וכמובן בציר המרכזי מלכי ישראל, הלב הפועם של הקהילה היהודית בארץ ובעולם.

המשך קריאה >>