גרסת המובייל והטאבלט של האתר תעלה בימים הקרובים, לבינתיים אנו ממליצים להיכנס לאתר ממחשב שולחני או נייד.

ירושלים במלוא הדרה

משרד מכירות רח’ קינג דיוויד 16, ירושלים
טל׳ 972-2-502-5502
פקס 972-2-532-3532
OFFICE@JERUSALEMESTATES.COM

EN

מדיה וקישורים

הדירה לדוגמה - הושקה!

הדירה לדוגמה – הושקה!

בערב חג הסוכות קבענו מזוזה בדירה לדוגמה אשר הושלמה, רוהטה ואובזרה לתפארה על מנת  להמחיש את רמת הביצוע והמפרט הגבוה ולתת את התחושה הסופית של היוקרה וההדר של ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר – פרויקט אשר הציב זה מכבר סטנדרטים אחרים למגורים בירושלים.  המשך קריאה >>

מרבית הבניה הושלמה -משיקים דירה לדוגמה

שנה מקבלת ההיתרים לבניינים

וכבר רוב הבניה הושלמה!

סיומה של שנת תשע"ח שנה וקצת לאחר תחילת קבלת היתרי הבניה, זו  הזדמנות טובה להביט אחורה אל השנה שעברה ולבדוק במבחן המציאות את היעדים שהצבנו בתחילת הדרך. אנו מלאי סיפוק כאשר אנו רואים כי ברוב הבניינים השלד הושלם על תשעת קומותיו. במקביל בחלק נכבד מן הדירות בוצעו עבודות גמר וכעת הושלמה גם הדירה לדוגמה.

המשך קריאה >>

פרויקט לדוגמה, דירה לדוגמה

בד בבד עם התקדמות בניית הפרויקט, שלד הבניין המתנשא כבר לגובה 6 קומות, יחד עם עבודות גמר המתבצעות במקביל, הולכת ומסתיימת בימים אלו בנייתה של הדירה לדוגמה של ג'רוזלם אסטייטס. כאשר היא אמורה לעמוד כבר לקראת החגים הקרובים הבעל"ט מוגמרת ומרוהטת.

המשך קריאה >>

פרויקט לדוגמה, דירה לדוגמה

בד בבד עם התקדמות בניית הפרויקט, שלד הבניין המתנשא כבר לגובה 6 קומות, יחד עם עבודות גמר המתבצעות במקביל, הולכת ומסתיימת בימים אלו בנייתה של הדירה לדוגמה של ג'רוזלם אסטייטס. כאשר היא אמורה לעמוד כבר לקראת החגים הקרובים הבעל"ט מוגמרת ומרוהטת.

המשך קריאה >>

ספקטור: "הצפי שלנו התגשם אף מעבר לתחזיות"

שמחנו לארח לביקור את בכירי הצוות של 'ירון ספקטור' – משרד השמאים המדורג במקום ראשון בארץ על ידי גלובס DUN'S 100 ומלווה את מרבית הפרויקטים החדשים באזור החרדי בירושלים, לסיור במתחם עבודות הבניה בג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר.  בביקור ההיסטורי השתתפו בכירי המשרד, ירון ספקטור – בעלים ומנכ"ל המשרד, גיל סיטון – מנהל מחלקת דוחות אפס (בדיקת כדאיות כלכלית), גולן וקראט – מנהל מחלקת פיקוח. המשך קריאה >>

ירושלים בהדרה מתוך מסגרת עץ יפהפיה

העבודות הופכות חלומות לעובדות

עבודות הבניה נמשכות במלוא הקצב ועם התקדמותם גם אנו ממשיכים להכנס לעובדות בשטח והפרטים המרכיבים את יצירת הפאר ג'רוזלם אסטייטס בשנלר.

בחודשים הקודמים דיברנו על מפרטי החוץ המרשימים, האבן הירושלמית ופרזולי המתכת אשר מיושמים כבר היום בשטח על ידי אנשי המקצוע הטובים בתחומם ויוצרות חזיתות מהודרות בעלות חן ירושלמי קסום, נוסטלגי ומודרני כאחד.

המשך קריאה >>

נחתם חוזה הדירה המאה בג'רוזלם אסטייטס

קצב המכירות בפרויקט נמשך והגיע כעת בס"ד למאה דירות מכורות, שהם כ-60% מדירות הפרויקט בשלב א' וב'. מה שמצביע על אימון הלקוחות הגובר במקביל להתקדמות הבנייה והמציאות בשטח.

לרגל ההגעה לאבן דרך סמלית זו ביקשנו לשמוע מהלקוח שרכש את הדירה המאה את תחושותיו:

המשך קריאה >>

סיור מיוחד

בימים האחרונים השתתפנו, אנשי השיווק והפרסום של ג'רוזלם אסטייטס, בסיור בשטח, אשר ערכו עבורינו אנשי המקצוע האמונים על המלאכה, וזאת על מנת להתרשם בצורה בלתי אמצעית מהתקדמות הבניה ולראות במו עינינו מה עומד מאחורי המשפטים "מתחילים לראות את היוקרה בעיניים" ו"מיטב האמנים מבצעים בימים אלו את פאר היצירה בשנלר". משפטים הנושאים בחובם הבטחות גדולות מאוד.

המשך קריאה >>

ברזל מודרני על אבן עתיקה

כאשר בוחנים את תמונות הפרויקט אי אפשר שלא להבחין באלמנט מרכזי נוסף המשלים את ההרמוניה האסתטית של מראה הבניינים, אלו קורות הברזל השחורות, הסורגים המפורזלים ופריטי מתכת נוספים המשולבים באמנות מרשימה בחזיתות המהודרות.

המשך קריאה >>

אבן דרך באדריכלות הירושלמית

בירושלים קיימת תקנה עירונית עוד מימי המנדט הבריטי ועד היום, לחפות כל בניין באבן ירושלמית על מנת לשמר את הסגנון הייחודי ויופיה של העיר, מכאן נובעת

התפיסה התכנונית והמראה הכללי האחיד והמזוהה של העיר ירושלים.

המשך קריאה >>

כיכר השבת: כשחניון נבנה באותה דקדקנות כמו הסלון

מיזם הבניה היוקרתי בירושלים ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר, שובר שיאים. בימים אלה נבנה שלב א', ותנופת הבנייה ניכרת בשטח וקומות הבניינים צומחות ועולות

לכתבה המלאה >

"אצלינו החניון מטופל בדקדקנות כמו סלון"

 אנו מביטים כעת בהתרגשות רבה בכוחות אשר היו טמונים באדמת ירושלים ופורצים ממנה במלוא תפארתם לעיני כל, מן הכוח אל הפועל.

שלושת המנופים סבים על צירם ללא הפסק ושלד הבניינים ממשיך להתקדם במהירות. צוותי הבניה אינם מסתפקים בזאת ותוך כדי התקדמות השלד לקומות הגבוהות, מתקדמים במקביל עם עבודות הגמר בקומות התחתונות אשר שלדם הושלם, על מנת לקצר את זמן הביצוע ולייעל את איכות הבנייה.

המשך קריאה >>

חנוכה שמח! חודש טבת

כותרות העיתונים בכל העולם אשר בישרו על הכרה בינלאומית בקשר העמוק והשייכות של עם ישראל לירושלים, הגיעו ממש בתקופת ימי החנוכה, ימים של  הלל והודאה על הניסים שעשה הקב"ה לאבותינו בימים ההם בזמן הזה, ובכל בתי ישראל עולה זכרון הגבורה והקדושה אשר ראתה עיר הקודש והמקדש לפני אלפיים שנה.

המשך קריאה >>

חודש כסליו - העבודות בעיצומן

חודש טוב,

מי שעובר בימים אלו ברחוב  מלכי ישראל הסמוך למתחם שנלר לא יכול להתעלם משלושת המנופים הגבוהים עליהם מתנוססים השלטים 'גרוזלם אסטייטס' המניעים את העבודה במרץ רב ומקדמים את בניית קומות המגורים הראשונות כפי שתוכלו לראות בתמונות.

המשך קריאה >>

חודש חשוון - מסכמים תקופת חגים מוצלחת

עם סיומה של תקופת החגים הנעלית ותחילתה של שגרת חורף מבורכת, אנו שמחים לשלוח את העדכון החודשי אודות הנעשה והמתפתח בג'רוזלם אסטייטס.

בחגי תשרי אשר עברו עלינו לטובה ניכרה השנה בירושלים תנועה ערה במיוחד של יהודים מהארץ ומהעולם אשר באו להתבשם מאוירה המיוחד של ירושלים עיה"ק, אשר מגיעה בימים קדושים אלו אל שיאה הרוחני באוירת הוד וקדושה אשר כמוה אין בכל העולם כולו.

המשך קריאה >>

כיכר השבת: "מתחם שנלר - פרויקט דרמטי בירושלים"

תנופת בנייה אדירה במיזם הבניה הירושלמי: בניית קומות המרתף הושלמה הושלמו וגם קומת המגורים הראשונה לקראת סיום. מהנדס העיר מסייר במקום וקובע: "זהו פרויקט בנייה יוצא דופן". הוא גילה בסיור כי רמת ההשקעה הגבוהה של היזמים, היא "הרבה יותר ממה שדרשו הרשויות"

לכתבה המלאה >

חודש תשרי - מתקדמים בבנייה וביקור מהנדס העיר ירושלים

עם סיומה של שנה פוריה ומלאה בעשייה ותחילתה של שנה חדשה, אנו שמחים לשלוח עדכון נוסף אודות התקדמות בשטח בפרויקט ג'רוזלם אסטייטס.

המשך קריאה >>

חודש אלול - עולים שלב ופותחים שלב

כשותפים לדרך ולחזון בהקמת מיזם היוקרה ההיסטורי בירושלים, אנו ממשיכים לעדכן אתכם אודות התקדמות בשטח.

בחודש האחרון נערך טקס הענקת תעודת איכות מקצועית מהחברה היזמית למר רועי גילת מהנדס חברת הביצוע ד. דניאל ומר אפרים כהנא מנהל הפרויקט ג'רוזלם אסטייטס "על עמידה ביעדים והקדמת לוחות זמנים מתוך חתירה למצוינות, מקצועיות מוקפדת ואיכות בלתי מתפשרת" התעודה משקפת נכון את הכבוד שיש לנו על המקצועיות והעמידה בלוח הזמנים בלי פשרות.

המשך קריאה >>

חודש אב - עולים שלב ופותחים שלב

באירוע פנימי במתחם שנלר חגגנו את התקדמות הבניה היתר הבניה וההתפתחויות החדשות בג’רוזלם אסטייטס. ציינו את היציאה משלב הקרקע לעבר מפלס מלכי ישראל.

באירוע פנימי בלב מתחם שנלר, התכנסנו למרגלות הבניין ההיסטורי הראשי, והתחושה של כולנו היתה כי אנחנו עושים כאן היסטוריה של ממש.
המשך קריאה >>

חודש תמוז - קיץ בריא ומוצלח

כשותפים לדרך ולחזון בהקמת מיזם היוקרה ההיסטורי בירושלים, אנו ממשיכים לעדכן אתכם אודות התקדמות בשטח.
בחודשים האחרונים נעשתה התקדמות משמעותית בבנייה בפועל. המבקר כיום במתחם יכול לראות את קומות המרתף עומדות על תילם.
גם בקומות אלו אשר יכילו רק את החניות והמחסנים של ג’רוזלם אסטייטס ניתן כבר לראות בעין מקצועית, רמת בנייה ואיכות יוצאת דופן בתכנון ובניית השלד ועמודי התמיכה. כי אקסקלוסיביות אמיתית מתחילה כבר מהיסוד.
כעת יצקנו את הקומה האחרונה מבין קומות המרתף, במפלס רחוב מלכי ישראל.

המשך קריאה >>

חודש אייר - חלום שמתגשם!

רצינו לחלוק איתכם יחד את ההתרגשות הממלאה אותנו, בראותינו את חלום ג’רוזלם אסטייטס מתחיל לקרום עור וגידים. בימים אלו בהם מגיעים רבבות אלפי יהודים מחו”ל לאה”ק על מנת לשהות בארץ ולזכות לעלות מירונה ביום הקדוש – ל”ג בעומר – ניכרת תכונה מרגשת גם באיזור מרכז ירושלים, שכונות מקור ברוך וגאולה וכמובן בציר המרכזי מלכי ישראל, הלב הפועם של הקהילה היהודית בארץ ובעולם.

המשך קריאה >>

כיכר השבת: יש לכם דירה בירושלים? מסתבר מאוד שבשנים הקרובות שוויה ימשיך ויעלה

מה ההיגיון הכלכלי מאחורי העליות הרצופות? איך משפיעה על כך הרכבת? ומהן הדירות המבוקשות ביותר בעיר שחוברה לה יחדיו? כל השאלות והתשובות עם שמאי המקרקעין ירון ספקטור (נדל"ן, שיווקי)

לכתבה המלאה >

קמפיין השקה

ירושלים במלא הדרה
כך חשפנו את המותג היוקרתי ביותר למגורים בירושלים

המשך קריאה >>